מפגש הקוד ריטריט

העברי החמישי

יום שבת ה-14 בנובמבר 2015

מפגש קוד ריטריט

ביום שבת ה-14 מתרחש ברחביי העולם יום הקוד ריטריט הבינלאומי, זוהי הפעם החמישית שיום כזה מתרחש   ובעקבות ההצלחות של שנים קודמות אנחנו מארגנים את האירוע שוב !
קוד ריטריט הוא יום שלם שמוקדש ללמידה ואימון של יכולות פיתוח התוכנה שלכם. מטרת היום היא לתת סביבה נקייה מרעש של 'דדליינים' ומשימות כדי לאפשר לכם להתאמן על עקרונות פיתוח התוכנה החשובים לכם.
במהלך היום יצא לכם לעבוד בזוגות עם עם מספר אנשים ולהתאמן על TDD, Clean Code, SOLID ועוד עקרונות פיתוח תוכנה שלא בהכרח מוצאים להם זמן ביום-יום.

ההרשמה לאירוע השנה תפתח ב-21 לאוקטובר

פרטים

מקום

המפגש יערך במשרדי ה- PayPal Consumer Product Center , ברוטשילד 13 קרוב לפינה עם הרצל. הכניסה מצד שמאל של הבניין, קומה ראשונה.

חניה
יש מספר חניונים באזור, בכניסה לנווה צדק, מתחת למגדל שלום וחניון עצום חדש בקצה רוטשילד. אבל בדרך כלל אין בעיה למצוא בימי שבת בבוקר חניה על רחוב הרצל.

אז מה עושים

במהלך היום אנחנו נעשה כ-6 סשנים, בכל סשן אתם תצטוותו לאדם אחר ובמהלך 45 הדקות של הסשן תעבדו על בעיית משחק החיים . המטרה היא לא בהכרח למצוא פתרון שלם לבעיה אלא להתאמן על עקרונות שונים של פיתוח תוכנה

פירוט יותר מלא על מה עושים בדרך כלל ביום כזה ניתן למצוא באתר הרישמי של coderetreat.com

שפות תכנות
בעקרון אנחנו לא רוצים להגביל את שפות התכנות שאיתן תוכלו לעבוד ככה שמי שממש רוצה לתכנת ב- Brainfuck ומוצא בן זוג שגם רוצה מוזמן לחלוטין לעשות את זה.

ספונסר

היום מאורגן בחסות ה- PayPal Consumer Product Center

מנחים

לשאלות

שאלות בקשות ועוד שאלות אפשר לפנות ל @yonbergman או לשלוח מייל לכתובת yon כרוכית coderetreat.co.il


תמונות ממפגשים שהיו


לצפייה בעמודים של שנים עברו - 2014 | 2013 | 2012 | 2011