מפגש הקוד ריטריט

העברי הראשון

יום שבת ה-3 בדצמבר

מפגש קוד ריטריט

ביום שבת ה-3 לדצמבר מתרחש ברחביי העולם יום הקוד ריטריט הבינלאומי, זהו יום ראשון מסוגו ואנחנו החלטנו שאנחנו צריכים להרים נציגות ליום גם בארץ.
קוד ריטריט יום שלם שמוגדש ללמידה ואימון של יכולות פיתוח התוכנה שלכם. מטרת היום היא לתת סביבה נקייה מרעש של 'דדליינים' ומשימות כדי לאפשר לכם להתאמן על עקרונות פיתוח התוכנה החשובים לכם.
במהלך היום יצא לכם לעבוד בזוגות עם עם מספר אנשים ולהתאמן על TDD, Clean Code, SOLID ועוד עקרונות פיתוח תוכנה שלא בהכרח מוצאים להם זמן ביום-יום.

פרטים

מקום

המפגש יערך במשרדי ה- eBay Israel Social Center הידועים גם בתור המשרדים של The Gifts Project, ברוטשילד 73 פינת רחוב מז"אה. הכניסה לבניין היא מרחוב מז"אה ליד הטיב טעם, בכניסה יש שלטים של הGifts Project, אפשר לעלות במדרגות 3 קומות או לרדת חצי קומה ולעלות במעלית (קומה 3)

חניה
ברחוב מז"אה פינת אחד העם יש חניון חינם למחזיקי כרטיס אשראי מפתח של דיסקונט, לכל מי שיכול להשיג אחד כזה משתלם מאוד. חוץ מזה יש עוד מספר חניונים באיזור וחניות כחול-לבן ברחובות הקטנים מסביב.

אז מה עושים

במהלך היום אנחנו נעשה כ-6 סשנים, בכל סשן אתם תצתוותו לאדם אחר ובמהלך 45 הדקות של הסשן תעבדו על בעיית משחק החיים . המטרה היא לא בהכרח למצוא פתרון שלם לבעיה אלא להתאמן על עקרונות שונים של פיתוח תוכנה

פירוט יותר מלא על מה עושים בדרך כלל ביום כזה ניתן למצוא באתר הרישמי של coderetreat.com

שפות תכנות
בעקרון אנחנו לא רוצים להגביל את שפות התכנות שאיתן תוכלו לעבוד ככה שמי שממש רוצה לתכנת ב- Brainfuck ומוצא בן זוג שגם רוצה מוזמן לחלוטין לעשות את זה.

להרשמה
ההרשמה נסגרה
לרשימת המתנה

ספונסר

היום מאורגן בחסות ה- eBay Israel Social Center

מנחים

לשאלות

שאלות בקשות ועוד שאלות אפשר לפנות ל @yonbergman או לשלוח מייל לכתובת yon כרוכית coderetreat.co.il